Kablosuz Erişim Çözümleri

Kablosuz Erişim Çözümleri
Kablosuz ağları vazgeçilmez kılan unsurların başında elbette kablo altyapısı maliyetlerini düşürmesi gelmektedir. Bunun dışında iş süreçlerini hızlandırması ve üretkenliği arttırması da zaman açısından yararlarını göstermektedir. Misafirlerin ve ziyaretçilerin kolay ve izole erişim sağlayabilmesi de bu yeni teknolojiyi kullanan kurumların prestijlerine artı puan katmaktadır. Özellikle diz üstü bilgisayar kullanımının artması ve kablosuz ağların sadece bilgisayarları değil, PDA, telefon ve hatta RFID künyelerinin bile iletişim sağlayabilmesi sayesinde kablosuz ağlar da kurumlar için vazgeçilmez hale gelmeye başlamıştır.

Çalışanlara hareket etme özgürlüğü sağlaması dışında kampüs uygulamalarında WAN ya da pahalı kablo alt yapısı çözümlerine ihtiyaç duymadan gerek bina dışı kullanım ve gerekse binalar arası iletişim için de kablosuz ağlar kullanmak maliyet açısından yükü hafiflettiği gibi esneklik sağlayarak verimliliği arttıran bir çözüm olmaktadır.

Kablosuz ağ oluşturmak için en kritik adım olan keşif aşamasından başlayarak projelendirme, kurulum, yönetim ve bakım konularında müşterilerimize çözümler sunuyoruz.